ПРООН відновить 12 об’єктів інфраструктури Донбасу | ZI.ua
Акция закончилась

ПРООН відновить 12 об’єктів інфраструктури Донбасу

20 октября 2015, 08:00 3798
Поделиться:
ПРООН відновить 12 об’єктів інфраструктури Донбасу

У рамках проекту «Економічне і соціальне відновлення Донбасу», який фінансує уряд Японії, ПРООН відновить 12 об’єктів інфраструктури Донбасу, 7 з яких у Донецькій області за наступним списком:

1) Насосна станція комунального підприємства «Вода Донбасу», с. Семенівка

2) Насосна станція в Краматорську

3) Фільтрувальна станція у Слов’янську

4) Водопровід у Білозерському

5) Автомобільний міст у Добропіллі

6) Поштове відділення в Миколаївці, Слов’янський район

7) Запуск підприємства з виробництва паливних пелет в селі Андріївка, Слов’янський район

Обираючи ці об’єкти серед інших, звертали увагу на кілька основних факторів. У першу чергу – це прямий вплив на економіку Донецької та Луганської областей. Наприклад, без справних насосних станцій підприємства не можуть отримувати воду, під загрозою технологічні процеси. По-друге, оцінювали потенціал для створення нових робочих місць, яких бракує і вимушеним переселенцям, і місцевим мешканцям. При відборі об’єктів враховувався також їх вплив на загальний бізнес-клімат, підприємницьку активність у регіоні.
Нагадаємо, що проект «Економічне та соціальне відновлення Донбасу реалізується ПРООН завдяки фінансуванню Уряду Японії та в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою. Основна ціль проекту – відновлення економіки регіону, в тому числі інфраструктури та доступу населення до засобів існування. Проект реалізується в рамках зобов'язань Прем'єр-Міністра Японії Сіндзо Абе щодо надання допомоги східній Україні, про що було заявлено на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2014 року. Загальна сума допомоги Японії за час незалежності України – більше 2,9 мільярдів доларів.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии