Розкрадача бюджетних коштів розшукує прокуратура Донеччини | ZI.ua
Акция закончилась

Розкрадача бюджетних коштів розшукує прокуратура Донеччини

7 октября 2015, 12:55 | Криминал 3243
Поделиться:
Розкрадача  бюджетних коштів розшукує прокуратура Донеччини

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області розслідується кримінальне провадження за фактом зловживання владою посадовими особами Димитровського багатогалузевого об’єднання комунального господарства, що призвело до розтрати бюджетних коштів.

Під час досудового розслідування встановлено, що у 2014 році Димитровський БОКГ уклав договір з приватним підприємством про виконання ремонтних робіт на полігоні твердих побутових відходів, що у місті Димитров Донецької області.
Проте, як встановили слідчі, службові особи приватного товариства фактично вказані роботи не проводили, однак отримали за це від комунального підприємства гроші у сумі майже 200 тисяч гривень.

Таким чином, посадові особи Димитровського БОКГ та приватного товариства, шляхом зловживання службовим становищем завдали істотної шкоди державним інтересам та нанесли збитки комунальному підприємству.

На даний час директору Димитровського БОКГ повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1, 2 ст.366 (службове підроблення) КК України. Також судом надано дозвіл на затримання посадовця з метою приводу його для участі в судовому розгляді щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Через те, що підозрюваний переховується від правоохоронних органів 5 жовтня його оголошено у розшук.
Досудове розслідування триває.


Прес-служба прокуратури Донецької області

Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии