Учні відвідали ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування» (КЗ | ZI.ua
Акция закончилась

Учні відвідали ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування» (КЗВВ)

9 октября 2015, 13:30 7263
Поделиться:
Учні відвідали ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування» (КЗВВ)

Одним із важливих напрямів діяльності служби зайнятості є проведення профорієнтаційних заходів серед учнів загальноосвітніх шкіл.

Мета подібних заходів полягає в формуванні позитивного ставлення майбутніх випускників до робітничіх професій, адже наше місто Краматорськ знаходиться в машинобудівному регіоні. Затребуваними професіями на сьогодні є машиніст крана, токар, електрогазозварник, слюсар-ремонтник, розмітник тощо.

Як зрозуміти, хто ти і яке місце займеш в суспільстві в майбутньому? Як вчасно розпізнати свої таланти? Кожен може винайти себе, але потрібна допомога дорослих: батьків, вчителів, досвідчених людей- фахівців своєї справи.

08 жовтня 2015 року спеціалісти Краматорського міського центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на унікальне підприємство нашого міста - ПАТ “Краматорський завод важкого верстатобудування”.

Зустріч почалася з виступу профконсультанта Краматорського міського центру зайнятості Олени Кваши, яка загострила увагу школярів на необхідності свідомо підходити до вибору майбутньої професії, підкреслила необхідність врахування особливостей нашого регіону і запропонувала відвідати одне із найстаріших підприємств нашого міста, адже “краще один раз побачити, аніж сто разів почути”.

Дуже привітно зустріли майбутніх випускників працівники підприємства: інженер з підготовки кадрів - Котова Наталя Володимирівна, інженер-програміст Щука Максим Вікторович. Вони провели цікаву екскурсію по своєму підприємству.

Учні 8 класу загальноосвітньої школи №30 м. Краматорська отримали можливість на власні очі спостерігати виробничі процеси на заводі. Протягом екскурсії школярі відвідали модельний цех, який запам’ятався запахом свіжої деревини та безліччю заготівок; далі заходили в цех збирання і зварювання вітрогенераторів вежі. Інженер Максим Щука пояснював принципи роботи окремих станків. Учні, затамувавши подих, спостерігали роботу станка WALDRIH SIEGEN, де проходять обробку лопасті на вітрогенератори. Цікаво було спостерігати за роботою машини газополум’яного різання, що знаходиться в цеху металоконструкцій.

Інженер з підготовки кадрів Наталя Котова провела учнів в механозбиральний цех. Хлопців та дівчат вразили розміри станка TOS KURIM. Наприкінці екскурсії школярі завітали до цеху збирання та шеф монтажних робіт, де знаходиться зібраний колесотокарний станок для розточування колісної пари.

Організаторам професіографічної екскурсії вдалося провести дуже цікаву подорож учнів по своєму підприємству.

Є сподівання, що подібні професіографічні екскурсії допоможуть майбутнім випускникам у визначенні шляху свого трудового життя.
прес-служба ПАТ «КЗВВ»


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии