Учнів у Красноармійську ознайомили з правовою відповідальністю неповно | ZI.ua
Акция закончилась

Учнів у Красноармійську ознайомили з правовою відповідальністю неповнолітніх

19 октября 2015, 17:15 3261
Поделиться:
 Учнів у Красноармійську ознайомили з правовою відповідальністю неповнолітніх

Співробітники Красноармійського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області відвідали загальноосвітню школу №2 та ознайомили учнів з адміністративною та кримінальною відповідальністю неповнолітніх за вчинення ними правопорушень та злочинів.

Захід «Правова відповідальність неповнолітніх» був організований практичним психологом ЗОШ №2 та відбувся із залученням спеціаліста Красноармійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді, тому співробітники кримінально-виконавчої інспекції розповіли дітям про наслідки вчинення правопорушень та злочинів, про відповідальність неповнолітніх перед законом, а також порадили обирати коло друзів, знаходити для себе цікаві захоплення та організовувати своє дозвілля так, щоб не залишалось часу для вчинення чогось протиправного.

Профілактика правопорушень неповнолітніх вирішується проведенням виховних заходів та роз’яснювальної роботи, бажано у ранньому віці, для отримання дітьми необхідних знань закону.

krasn-rada.gov.ua


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии