Правоохоронці припинили діяльність підпільних цехів з виготовлення фальсифікованого | ZI.ua
Акция закончилась

Правоохоронці припинили діяльність підпільних цехів з виготовлення фальсифікованого алкоголю

12 сентября 2015, 08:00 | Криминал 4527
Поделиться:
Правоохоронці припинили діяльність підпільних цехів з виготовлення фальсифікованого алкоголю

Співробітники Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС області викрили злочинну групу, яка займалася виготовленням та збутом підробленого коньяку. Проведено 20 обшуків, вилучено понад 1000 л спирту й спиртовмісної рідини та понад 200 тисяч гривень.

Як повідомив Руслан Хомичук, начальник УПЗСЕ ГУМВС України в Донецькій області, згідно з вимогою начальника обласної міліції В’ячеслава Аброськіна, систематично проводяться заходи щодо викриття подібних порушень. Так, минулого тижня було проведено відпрацювання Маріуполя та припинена злочинна діяльність двох підпільних цехів, де виготовляли контрафактну алкогольну продукцію. Сьогодні правоохоронці ліквідували ще 2 цехи та викрили злочинну групу, яка діяла на півночі Донеччини на території міст Краматорськ, Костянтинівка, Артемівськ та Слов’янськ. Організатором групи є 56-річний мешканець Костянтинівки.

Зловмисники віком від 26 до 58 років виготовляли фальшивий коньяк шляхом додавання барвників та ароматизаторів у водно-спиртову суміш. Підозрюваними було налагоджено широку мережу збуту сурогату. Місячний обсяг виготовлення та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв складав понад 3 тисячі літрів спирту.

Правоохоронці припинили злочинну діяльність двох підпільних цехів, розташованих у Артемівську та Костянтинівці. Проведено 20 обшукових заходів у місцях збуту підроблених лікеро-горілчаних виробів та за місцями мешкання фігурантів.

В ході обшуків міліціонери вилучили понад 1000 літрів спирту та спиртовмісної рідини, більше 200 тисяч гривень, 160 пляшок горілки, 43 флакони коньячних ароматизаторів, пристосування для розливу алкоголю та закупорювання кришки, барвники, тару, а також комп’ютерну техніку, банківські картки та автомобілі «Mazda CX-9», «Ford Sierra», «Geely Emgrand».

Наразі вирішується питання про повідомлення фігурантам про підозру у вчиненні правопорушення за ст. 199 «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів» Кримінального кодексу України.

Прес-служба ГУМВС України в Донецькій області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии