Школьники Красноармейска узнали что делать со взрывчаткой | ZI.ua
Акция закончилась

Школьники Красноармейска узнали что делать со взрывчаткой

16 сентября 2015, 17:30 3639
Поделиться:
Школьники Красноармейска узнали что делать со взрывчаткой

Співробітники міліції продовжують навчати школярів правилам безпечної поведінки. Сьогодні такі заняття були проведені для учнів навчально-виховного комплексу міста Красноармійська. Дітям розповіли алгоритм дій при виявленні вибухових пристроїв та ознайомили з порядком дій при евакуації з навчального закладу.

Співробітники Красноармійського міського відділу міліції розгорнули цілу інформаційну кампанію в школах міста та району, а також у місцевих ЗМІ про правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

«Такі заходи не випадкові, – зазначає старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Красноармійського МВ Дмитро Тимошенко. – Цього року на території обслуговування було два випадки, коли підлітки знаходили вибухові речовини і при неправильному поводженні з ними отримували тілесні ушкодження. Тому, щоб не допустити подібних ситуацій, ми систематично проводимо зустрічі з учнями та нагадуємо їм про прості, але дуже важливі речі – правила безпеки поведінки вдома, у школі, на вулиці, а також про заходи безпеки та правила поведінки при виявленні боєприпасів та підозрілих предметів».

Міліціонери розповіли дітям про види боєприпасів, їх устрій, а також предмети, в яких можуть міститися вибухові пристрої і механізми. Особливий інтерес у дітей викликали наочні посібники, які демонстрували представники державної служби з надзвичайних ситуацій. Крім цього, правоохоронці звернули увагу учнів на правила поведінки у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій і порядок евакуації з навчального закладу.

Наприкінці зустрічі працівники міліції відповіли на всі питання учнів і роздали пам'ятки з правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. У свою чергу школярі пообіцяли, що будуть суворо дотримуватися вивченим сьогодні правилами.


 

Прес-служба Красноармійського МВ ГУМВС України

в Донецькій області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии