Правоохоронці Красноармійська навчають школярів безпечної поведінки | ZI.ua
Акция закончилась

Правоохоронці Красноармійська навчають школярів безпечної поведінки

11 сентября 2015, 11:00 4836
Поделиться:
Правоохоронці Красноармійська навчають школярів безпечної поведінки

Красноармійські міліціонери продовжують профілактичну роботу з дітьми з метою попередження травматизму при поводженні з вибухонебезпечними предметами.

Працівники кримінальної міліції у справах дітей Красноармійського міськвідділу спільно зі співробітниками державного пожежно-рятувального загону № 9 провели профілактичні бесіди з учнями загальноосвітніх шкіл № 12 та 15, а також Красноармійської багатопрофільної гімназії, в ході яких розповіли про основні правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

«Під час заходів, які проводяться на території Донецької області, нами заплановано відвідати 100% шкіл, що розташовані на території обслуговування, а це 36 навчальних закладів – розповідає начальник СКМСД Красноармійського МВ капітан міліції Анатолій Гаркавенко, - Станом на сьогодні ми, разом із працівниками МНС відвідали вже понад 20 шкіл. Графік спільних заходів, який був нами розроблений перед початком навчального року, допомагає нам та я впевнений, що ми зможемо охопити всі заклади освіти району».

Під час проведення бесіди враховувалися вікові особливості аудиторії та використовувалися різноманітні методичні матеріали. Дітям за допомогоювідеопроектора продемонстрували види боєприпасів, мін, снарядів, а також розповіли про правила поведінки в разі виявлення підозрілої нахідки. Дляучнів молодшого віку були показані мультфільми на відповідну тематику.

Цікава лекція сподобалася дітям: вони жваво підключилися до обговорення проблеми дотримання правил особистої безпеки, брали участь у вікторинах на задану тематику. Учні відповідали на питання лекторів і самі задавали безліч цікавих для них питань, на які отримували докладні відповіді фахівців.

Працівники МНС мали відповідні слайди та листівки, правоохоронці взяли на озброєння плакати про дотримання безпеки при поводженні із вибухонебезпечними предметами, розроблені ЮНІСЕФ та безпосередньо Головним управлінням МВС в області.

Правоохоронці навчили дітей алгоритму дій при виявленні підозрілих предметів. Щоб діти закріпили матеріал – подарували їм інформаційні листи, які свідчать: «Знайшов невідомий предмет – не підходь і не торкайся, це може бути небезпечно». Крім того, наочні посібники містять наведену нижче пам'ятку про правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Пам'ятка про правила поведінки при виявленні вибухонебезпечного предмета або предмета схожого на нього.

При виявленні предметів, зовні схожих на боєприпаси або вибухові пристрої, необхідно відійти на безпечну відстань (не менше 50 метрів) і повідомити про знахідку до МНС або міліцію за телефоном «101» або «102».

Категорично забороняється:

- Самостійно досліджувати виявлені боєприпаси або підозрілі предмети, тим більше знешкоджувати їх! Це збереже не тільки ваше життя, але й життя оточуючих;

- Самостійно розкривати і оглядати підозрілі предмети;

- Заливати рідинами, засипати грунтом або накривати виявлений предмет тканиною або іншими матеріалами;

- Користуватися електро-, радіоапаратурою, переговорними пристроями або рацією поблизу виявленого предмета, переїжджати на автомобілі;

- Здійснювати температурний, звуковий, світловий, механічний вплив на вибухонебезпечний предмет.

Прес-служба Красноармійського МВ ГУМВС України в Донецькій області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии