Школярі Дружківки навчилися розпізнавати вибухівку | ZI.ua
Акция закончилась

Школярі Дружківки навчилися розпізнавати вибухівку

24 сентября 2015, 07:00 3843
Поделиться:
Школярі Дружківки навчилися розпізнавати вибухівку

За період з початку навчального року співробітники сектору кримінальної міліції у справах дітей Дружківського міськвідділу міліції спільно з працівниками МНС провели профілактичні бесіди з учнями 13 загальноосвітніх шкіл міста.

Щоб уникнути випадків травматизму з початком нового навчального року міліціонери продовжують проводити профілактичну роботу зі школярами. Їх основна мета - навчити дітей необхідним заходам безпеки при виявленні підозрілих предметів.

Рятувальники продемонстрували дітям найбільш поширені види боєприпасів і вибухонебезпечних предметів. Школярі мали можливість побачити на власні очі, як виглядають небезпечні пристрої, які, на жаль, сьогодні можна зустріти на полях, в посадках, лісах і просто на землі.

Міліціонери навчили дітей алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також роздали спеціально розроблені пам'ятки.

Нагадуємо алгоритм дій при виявленні підозрілого предмета, який може виявитися вибухонебезпечним:

- не торкайтеся і не пересувайте знахідку;

- попередьте людей, які знаходяться поряд;

- про знахідку вибухонебезпечного предмета відразу телефонуйте за номерами «101» або «102».

Категорично забороняється:

- брати вибухонебезпечний предмет у руки;

- переносити, перекладати з місця на місце;

- намагатися розібрати;

- кидати у вогонь;

- закопувати в землю;

Знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають тільки спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп, які пройшли фахову підготовку та мають практичні навички роботи з вибуховими речовинами і різноманітними боєприпасами.

Запам'ятайте! Легковажне і необережне поводження з вибухонебезпечними предметами неодноразово призводило до загибелі або каліцтва як дітей, так і дорослих. Будьте обережні.

Дружківський МВ ГУМВС України в Донецькій області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии