Понад півмільярда гривень до бюджетів усіх рівнів сплачено платниками податків | ZI.ua
Акция закончилась

Понад півмільярда гривень до бюджетів усіх рівнів сплачено платниками податків міста Краматорська

7 сентября 2015, 13:30 3336
Поделиться:
Понад півмільярда гривень до бюджетів усіх рівнів сплачено платниками податків міста Краматорська

За 8 місяців поточного року до зведеного бюджету від платників податків міста надійшло 507,5 мільйона гривень. Зауважимо, що минулого року за такий же період зведений бюджет отримав 353,1 мільйона гривень, тобто цього року доходи зведеного бюджету зросли в 1,4 рази.

За видами податків та зборів найбільші суми надійшли до бюджету від сплати суб’єктами господарювання податку на доходи фізичних осіб – 254,2 мільйона гривень, податку на додану вартість - понад 88 мільйонів гривень; плати за землю – 35,6 мільйона гривень, акцизного податку – 31,2 мільйона гривень, податку на прибуток підприємств – 27,4 мільйона гривень та 19,6 мільйона гривень єдиного податку.

До державного бюджету за січень – серпень 2015 року платниками податків міста сплачено 212,8 мільйонів гривень, що більш ніж удвічі перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Надходження до місцевого бюджету зросли на 33,8 мільйона гривень або на 13 відсотків проти факту аналогічного періоду минулого року та склали 294,7 мільйона гривень.

При цьому, бюджет міста Краматорська додатково отримав у порівнянні з аналогічним періодом минулого року 92,1 мільйона гривень або на 60,5 відсотків більше, в абсолютному значенні надходження до бюджету міста за 8 місяців поточного року склали 244,5 мільйона гривень.

ДПІ у м. Краматорську висловлює подяку всім суб’єктам господарювання та громадянам міста, які виявили свідоме ставлення до сплати податків та зробили вагомий внесок у наповнення бюджету країни та міста.

ДПІ у м. Краматорську


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии