Показові виступи з кроссфіту до Дня міста | ZI.ua
Акция закончилась

Показові виступи з кроссфіту до Дня міста

8 сентября 2015, 12:00 5847
Поделиться:
Показові виступи з кроссфіту до Дня міста

5 вересня, з нагоди святкування 370 річниці створення міста Слов’янськ, на центральній площі пройшли показові виступи з кроссфіту від бійцівського клубу ″Тріада″ (керівник Андрій Безуглий). 

Спортсмени виконували чолночний біг та біг з додатковим вантажем (покришка від вантажного автомобіля), заплигували на високі скати, працювали з молотом та канатом, присідали з додатковою вагою, віджималися, піднімали гирі. Варто зазначити, що серед спортсменів були не тільки хлопці, але і дівчата, які вправно виконували поставлені завдання. До спортсменів із задоволенням долучився і виконуючий обов’язки Слов’янського міського голови, секретар міської ради Олег Зонтов - який продемонстрував учасникам і присутнім своє вміння жонглювання гирями. 

Послідували прикладу голови міста і всі охочі, які мали змогу спробувати свої сили та виконати запропоновані вправи під керівництвом досвідчених спортсменів та тренерів бійцівського клубу «Тріада». 

Завітав на свято і відомий спортсмен, неодноразовий переможець і призер параолімпійських ігор, Герой України, почесний мешканець м.Слов’янськ Віктор Смірнов. Віктор привітав учасників заходу, та побажав всім завжди залишатися у відмінній спортивній формі . 

По завершенню показових виступів всі спортсмени отримали спортивні футболки, а також були нагороджені почесними грамотами. 

Crossfit (кроссфіт) – це кругове тренування без відпочинку, учасник виконує вправи одне за іншим без відпочинку (або з мінімальним відпочинком). Як правило, використовуються базові багатосуставні вправи такі як: біг, присідання, підтягування, згинання рук в упорі лежачи (віджимання), поштовхи, ривки, всілякі силові й аеробні навантаження (кардіотренування) - все це для того, щоб залучити до роботи якомога більше кількість м'язів. 

Мета кроссфіту – це фізичний розвиток атлета за такими напрямками: працездатність серцево-судинної та дихальної систем; сила; швидкість; координація; швидкість адаптації до зміни навантаження; баланс; точність; гнучкість.

www.slavrada.gov.ua


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии