Стали відомі підсумки міського етапу конкурсу «Донбас заповідний» | ZI.ua
Акция закончилась

Стали відомі підсумки міського етапу конкурсу «Донбас заповідний»

28 октября 2015, 12:30 5424
Поделиться:
Стали відомі підсумки міського етапу конкурсу «Донбас заповідний»

Більше ніж півроку тривав обласний конкурс «Донбас заповідний», який проводився за трьома напрямками «Прикладна екологія», «Дослідницький» та «Екотуризм».

Метою Конкурсу є залучення учнівської молоді до природоохоронної роботи, виховання у молоді любові до рідного краю та почуття за збереження довкілля, дослідження й опис природних та рекреаційно-заповідних об’єктів, що мають екскурсійно-пізнавальний потенціал та висвітлюють унікальність Донеччини.

Активну участь у Конкурсі взяли загони загальноосвітніх навчальних закладів №№2, 5, 17, НВК№11 та Часовоярський Центр дитячої та юнацької творчості.

На підставі рішення журі кращими були визначені роботи в напрямку «Екотуризм»: робота пошукового загону учнів 10-А класу НВК№11 у складі Ритової Валерії, Демченко Марії, Селезньова Владислава «Лісове намисто» (керівник - учитель географії Олена Друпп) та робота загону учнів ЗОШ№17 Стельмах Софії (7 клас), Качкаєвої Анастасії (7 клас), Бощової Анастасії  (7 клас), Прядко Алісії (9 клас), Івлєва Кирила (9 клас), Козловської Тетяни (11 клас) «Рідкодуб – пам’ятник природи мого краю» (керівник - учитель географії Раїса Григор’єва)

У напрямку «Дослідницький» відмічено роботу «Дослідження притоки річки Бахмутки - Четверинова струмка» (керівник - учитель біології Марина Гаркавенко). Усі роботи направлені на участь в обласному етапі Конкурсу.

Бажаємо успіхів у еколого - краєзнавчій роботі!

artemrada.gov.ua


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии