Органами прокуратури Донеччини захищено права неповнолітніх на працю | ZI.ua
Акция закончилась

Органами прокуратури Донеччини захищено права неповнолітніх на працю

13 октября 2015, 16:55 3072
Поделиться:
Органами прокуратури Донеччини захищено права неповнолітніх на працю

Органами прокуратури Донецької області вивчено стан додержання вимог законодавства про працю і працевлаштування неповнолітніх.
В інтересах дітей та держави у сфері праці та працевлаштування міськрайпрокурорами заявлено 14 позовів та суму понад 30 тис грн, половину з яких задоволено.
Також, прокурором Іллічівського району м. Маріуполя встановлено факт не оформлення трудових відносин із неповнолітньою, яка більш ніж 3 місяці пропрацювала кондуктором на одному з автопідприємств міста. Відомості за цим фактом внесено до ЄРДР за ч.2 ст. 150 (експлуатація дітей) КК України.
Аналогічні факти виявлено і Красноармійським міжрайонним прокурором. Встановлено, що власники однієї із автомобільних мийок міста, використовували працю неповнолітнього без оформлення трудових відносин. Крім того, підприємцями міста незаконно використовувалась праця 5 неповнолітніх при розвантаженні вантажівок. Дані за цими фактами внесено до ЄРДР за ч.2 ст. 150 (експлуатація дітей )КК України. Досудове розслідування триває.
Також прокурорами встановлено порушення прав дітей при проходженні виробничої практики. Органи прокуратури Донецької області на захист прав 7 дітей звернулись з позовними заявами про нарахування та виплати їм 50% заробітної плати з проходження виробничої практики на суму 3 тисячі гривень.
Крім того, встановлено випадки зловживань правами дітей щодо працевлаштування. А саме, прокурорами Волноваського та Великоновосільківського районів, встановлено факти внесення посадовими особами підприємств до офіційних документі неправдивих даних про працевлаштування дітей, що призвело до безпідставної виплати бюджетних коштів у сумі понад 20 тис грн. Досудове розслідування триває.


Прес-служба прокуратури Донецької області

Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии