«Save the Children» допомогатимуть розвитку спорту та фізичної культури | ZI.ua
Акция закончилась

«Save the Children» допомогатимуть розвитку спорту та фізичної культури у Слов’янську

2 октября 2015, 10:30 3591
Поделиться:
«Save the Children» допомогатимуть розвитку спорту та фізичної культури у Слов’янську

Завдяки міжнародній неурядовій організації «Save the Children» ведуться ремонтні роботи на стадіоні «Хімік» і в спортивних залах Слов'янського хіміко-механічного технікуму та Слов'янського професійного художнього ліцею. 

Завданя організації «Save the Children» в Україні - допомога у працевлаштуванні осіб з числа тимчасово вимушених переселенців. 

У ході зустрічі начальника відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту Слов'янської міської ради та представника організації були озвучені найбільш важливі проблеми сфери фізичної культури і спорту - а це стан матеріально-технічної бази комунальних установ і спортивних залів навчальних закладів міста та намічений план дій. 

На стадіоні «Хімік» тимчасово працевлаштовано 20 вимушених переселенців. Вони облагороджують територію, штукатурять і роблять стяжку фундаменту трибун, проводять фарбування огорожі, спортивного обладнання, побілять дерева. 

У Слов'янському хіміко-механічному технікумі та Слов'янському професійному художньому ліцеї працевлаштовано10 громадян. Сьогодні в навчальних закладах пофарбовані спортивні зали, роздягальні, спортивні снаряди на вулиці (бруси, поперечини, рукоходи, смуга перешкоди, міні-футбольні ворота), приведений в порядок тренажерний зал. 

У серпні завдяки «Save the Children» у залі вільної боротьби комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» перекрито дах (100 кв.м), проведено косметичний ремонт стелі та стін, пофарбовано душову, роздягальню , зроблено ремонтні роботи в підсобних приміщеннях. 

«Save the Children» в Україні тимчасово працевлаштовує вимушених переселенців і забезпечує їх будівельними матеріалами для проведення відповідних робіт. 


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии