Організатори дитячого оздоровлення та відпочинку зібралися в Святогірс | ZI.ua
Акция закончилась

Організатори дитячого оздоровлення та відпочинку зібралися в Святогірську

21 октября 2015, 15:11 2748
Поделиться:
Організатори дитячого оздоровлення та відпочинку зібралися в Святогірську

15-18 жовтня в Святогірську зібралися організатори дитячого оздоровлення та відпочинку для того, щоб разом проаналізувати основні результати роботи оздоровлення та відпочинку дітей Донеччини влітку поточного року.
Організатором Форуму виступило управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. В його роботі взяла участь начальник управління Лілія Золкіна та т.в.о. заступника голови Донецької облдержадміністрації Віктор Андрусів. Активним учасником пленарного засідання став заступник директора департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування Міністерства соціальної політики України Віктор Древаль.
Також, у Форумі взяли участь представники дитячих оздоровниць, що функціонували літом 2015 року, керівники структурних підрозділів виконкомів міських рад та райдержадміністрацій, до компетенції яких віднесені питання організації оздоровлення та відпочинку дітей, члени Ради директорів з питань оздоровлення та відпочинку дітей, представники органів державної влади.
Основною метою Форуму була відверта розмова щодо шляхів, якими повинні розвиватися дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, щоб досягти успіху у діяльності. Адже останнім часом спостерігається тенденція щодо скорочення кількості дітей, які відпочивають в позаміських оздоровчих таборах, та значне зменшення чисельності таких оздоровниць. В умовах, коли відсутня державна фінансова підтримка сфери оздоровлення та відпочинку, значно виросла вартість дитячих путівок, підприємства, які мають власні оздоровчі бази, не мають можливостей щодо забезпечення їх нормального фінансування.
Усі ці чинники потребують значного переосмислення організаторів оздоровлення усього процесу організації діяльності дитячих таборів, переорієнтації на активну участь в бізнес та ринкових процесах, щоб зробити послуги із оздоровлення та відпочинку більш якісними та привабливими як для дітей та їх батьків, так і для керівників підприємств, установ та організацій, які виділяють гроші на оздоровлення дітей.
Програма Форуму передбачала проведення дискусій, круглих столів, різноманітних обговорень найактуальніших питань дитячого оздоровлення та відпочинку, а також проведення низки практичних занять із використання маркетингових, психологічних та інших технологій у формуванні та активізації попиту на послуги дитячих оздоровниць.
Важливою складовою роботи учасників Форуму став пошук найбільш ефективних та цікавих форм щодо національно-патріотичного виховання дітей під час літнього оздоровлення та відпочинку. Наприкінці заходу учасники підготували відповідне звернення до керівництва Донецької області.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии