Під таким гаслом у Костянтинівці пройшла ціла низка заходів, присвячених новому святу День захисника України. До центральної міської бібліотеки завітала учнівська молодь та представники окремого десантного батальйону 90-ї аеромобільної бригади, більш відомі як кіборги, на конкурсно-розважальну програму «Свято доблесті та честі». Також всіх костянтинівців зворушив виступ духового оркестру. Його слухали містяни па площі біля палацу культури та дозвілля «Октябрь».
А головне – в цей день військовослужбовці Костянтиніського горнізону отримали почесні нагороди на урочистому святковому заході «Слава героям!».
![Кому из переселенцев в Константиновке выплаты продлят автоматически](/upload/resize_cache/iblock/da2/203_128_2/da269b9f9f376a8d8cbde2af5d162d5f.jpg)
Комментарии