Під таким гаслом у Костянтинівці пройшла ціла низка заходів, присвячених новому святу День захисника України. До центральної міської бібліотеки завітала учнівська молодь та представники окремого десантного батальйону 90-ї аеромобільної бригади, більш відомі як кіборги, на конкурсно-розважальну програму «Свято доблесті та честі». Також всіх костянтинівців зворушив виступ духового оркестру. Його слухали містяни па площі біля палацу культури та дозвілля «Октябрь».
А головне – в цей день військовослужбовці Костянтиніського горнізону отримали почесні нагороди на урочистому святковому заході «Слава героям!».
![На Краматорском направлении оккупанты пытаются прорвать оборону в районе Часового Яра](/upload/resize_cache/iblock/695/203_128_2/695d1a65fbf2b5dee9eff6cfc9281279.jpg)
Комментарии