Мінекоенерго виділив ще 163 млн грн на зарплати гірникам | ZI.ua
Акция закончилась

На погашення боргу по зарплаті шахтарям виділено ще 163 млн грн — Мінекоенерго

10 февраля 2020, 23:26 | Официально 1356
Поделиться:
На погашення боргу по зарплаті шахтарям виділено ще 163 млн грн — Мінекоенерго

Сьогодні, 10 лютого, вугледобувним підприємствам спрямовано 163 млн. грн для погашення заборгованості із заробітної плати та внесення обов’язкових платежів, пов’язаних з виплатою заробітної плати за грудень 2019 року відповідно до проведеної інвентаризації. Про це повідомляється на офiцiйному сайті Міністерства енергетики та захисту довкілля.

За даними відомства, кошти отримають підприємства: ДП «Шахта ім. М.С.Сургая», ДП «ШУ «Південнодонбаське № 1», ДП «Мирноградвугілля», ДП «Селидіввугілля», ДП «Торецьквугілля», ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля», ДП «Львіввугілля», ДП «Волиньвугілля».

У 2020 році відповідно до витягу з розпису асигнувань загального фонду Державного бюджету на 2020 рік, затвердженого Міністерством фінансів України 13.12.2019, за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» за КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» передбачено 1 962 746,1 тис. грн, які планується спрямувати на виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї.

Усі кошти для розрахунків із шахтарями будуть на казначейських рахунках найближчим часом.

Раніше видання ЗІ повідомляло, що на зарплату шахтарям виділили 163 млн грн.

Також нагадаємо, що напередодні на шахті на Донеччині стався обвал: травмовано гірника.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии