Прокуратура Донецкой области помогла семье погибшего в Селидово шахтера | ZI.ua
Акция закончилась

Прокуратура Донецкой области помогла семье погибшего в Селидово шахтера восстановить справедливость

16 сентября 2015, 14:30 3318
Поделиться:
Прокуратура Донецкой области помогла семье погибшего в Селидово шахтера восстановить справедливость

У березні 2014 року через смертельне травмування на шахті помер батько неповнолітньої дитини. Згідно із Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві і професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», після загибелі шахтаря, його дитина має право отримати одноразову допомогу.

Однак, відділенням Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Селидове, що у Донецькій області, у виплаті такої допомоги дитині було відмовлено.

Захищаючи соціальні права неповнолітньої дитини, Селидівська міжрайонна прокуратура звернулась з адміністративним позовом до суду із вимогою виплатити дитині вказану допомогу.

За результатами розгляду суд зобов’язав виплатити неповнолітній дитині одноразову допомогу у розмірі, не меншому за п’ятирічну заробітну плату померлого батька, а саме майже 500 тис грн.

На даний час позовні вимоги прокурора задоволені, рішення суду виконано в повному обсязі. Таким чином, соціальні права неповнолітньої дитини захищені.

Прес-служба прокуратури Донецької області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии