На Донеччині судитимуть чергового «інформатора» | ZI.ua
Акция закончилась

На Донеччині судитимуть чергового «інформатора»

13 октября 2015, 12:48 | Криминал 4035
Поделиться:
На Донеччині судитимуть чергового «інформатора»

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування кримінального провадження стосовно громадянина, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації).
Встановлено, що в період з січня по серпень 2015 року 22-річний мешканець м. Миколаївка Донецької області за власної ініціативи сприяв діяльності терористичної організації «ДНР». Молодик збирав та передавав по мобільному телефону терористам дані щодо розташування та переміщення військової техніки та особового складу Збройних Сил України, зокрема в районі м. Миколаївка Слов’янського району.
Надана інформація використовувалась бойовиками під час здійснення артилерійських обстрілів місць дислокації ВСУ та військових формувань, які беруть участь у проведенні Антитерористичної операції на території Донецької області.
Злочинну діяльність громадянина було припинено на початку серпня 2015 року співробітниками СБУ. Його було затримано та заарештовано.
Наразі обвинувальний акт стосовно нього скеровано до суду. За співпрацю з терористами чоловіку загрожує до 15 років позбавлення волі.Прес-служба прокуратури Донецької області

Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии