29.09.2015 року здійснився виїзд «мобільного соціального офісу» в сел. Кіровськ, с.Терни та с.Колодязі в якому приймали участь представники управління соціального захисту населення Краснолиманської міської ради та центру соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді.
За результатами виїзду, по сел.Кіровську було прийнято: 80 зав на призначення житлових субсидій на тверде паливо та державну соціальну допомогу; надано понад 80 консультацій.
По с. Терни було прийнято: 5 заяв на призначення житлових субсидій на тверде паливо та державну соціальну допомогу; надано понад 5 консультацій.
По с.Колодязі було прийнято: 25 заяви на призначення житлових субсидій на тверде паливо та державну соціальну допомогу; надано понад 25 консультацій.
![Поезда из Краматорска прибудут в Киев со значительной задержкой](/upload/resize_cache/iblock/218/203_128_2/2182919abdf2faefebfc0f628e84af7d.png)
Комментарии