Городской голова Краматорска Андрей Панков, а также его заместители стали посещать занятия по изучению украинского языка. Об этом сам мэр написал на своей странице в Facebook.
- Від сьогодні разом зі своїми заступниками почали відвідувати регулярні уроки української мови. Я вважаю, що кожен держслужбовець має не лише розуміти державну мову, а й використовувати її у повсякденному спілкуванні.
Мэр признался, что у него есть проблема, с которой сталкивается большинство жителей Донбасса: украинский язык он знает и понимает, однако разговаривает на нем не совсем оверенно.
- Але я переконаний, що завдяки наполегливості та фаховим викладачам дуже скоро почну вільно спілкуватися українською. Закликаю й всіх городян долучатися до вивчання та використання української мови у повсякденному житті, - написал на городской голова Краматорска.
![Кого в Константиновке объявят в розыск уже завтра, 17 июля](/upload/resize_cache/iblock/f9e/203_128_2/f9edf96ac7ecff26f3daab3dcf6d78a8.jpg)
Комментарии