Місцеві вибори наближаються | ZI.ua
Акция закончилась

Місцеві вибори наближаються

7 сентября 2015, 16:00 4245
Поделиться:
Місцеві вибори наближаються

25 жовтня  2015 рокуна Україну очікують місцеві вибори, які є вільними та відбуваються на основі гарантованого Конституцією України та Законом України “Про місцеві вибори” загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного  голосування.

Право голосу на виборах  мають громадяни України, які  досягли на день їх проведення вісімнадцяти років, є дієздатними, належать до відповідної об’єднаної сільської, селищної, міської територіальної  громади та проживають на території населеного пункту (села або селища), де за рішенням об’єднаної сільської, селищної, міської територіальної громади проводяться такі вибори.

Документом, який посвідчує особу, підтверджує громадянство та засвідчує місце проживання виборця на місцевих виборах, є:

 1) паспорт громадянина України;

 2) тимчасове посвідчення громадянина України  (для осіб, які недавно прийняли громадянство України).

Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання.

Місцеві вибори є рівними. Громадяни України беруть участь у відповідних місцевих виборах на рівних засадах.  Кожен виборець на відповідних місцевих виборах має один голос, який може використати особисто і лише  на одній виборчій дільниці, на якій він включений до списку виборців.

Участь громадян України у місцевих виборах є добровільною. Ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у місцевих виборах.

Слід нагадати, що кожен виборець має право звертатися до органу ведення Реєстру щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей щодо себе або інших осіб. Також виборець має право отримувати інформацію про використання своїх персональних даних, одержувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, оскаржувати в установленому порядку дії чи бездіяльність органів Реєстру.

Запрошуємо, в першу чергу, звернутися громадян, які:

— досягли вісімнадцятирічного віку та голосуватимуть вперше;

— в силу різних обставин, не голосували на попередніх виборах, але мають бажання проголосувати на чергових виборах цього року;

— які на минулих виборах  помітили будь-які  неточності у списках виборців у своїх персональних даних;

— нездатні самостійно пересуватися -  через уповноважених осіб;

— які перебували  на консульському обліку у відомчих установах МЗС;

— які звільнилися з лав Збройних сил України після проходження строкової військової служби;

— які вибули з установ виконання покарань.

        Віднедавна Державний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання в будь-який час та в будь-якому місці виборцем інформації про включення його до реєстру. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі та правильно (згідно паспорта) вказати свої дані на українській мові. Через деякий час на вказану електронну адресу надійде відповідь на запит. Поки що через "Особистий кабінет виборця" можливо лише отримати інформацію стосовно свого включення чи невключення до Державного реєстру виборців. Мешканці м.Добропілля- користувачі мережі Інтернет вже 67 разів змогли скористатись можливістю перевірити себе в реєстрі виборців.

     Якщо у вас виникли питання, повязані з Державним реєстром виборців, звертайтеся за телефонами : 2-78-61, 2-78-62 та 2-78-74 або особисто завітайте до нас за адресою :м.Добропілля, вул.Першотравнева, буд.83 (Будинок виконавчого комітету Добропільської міської ради) з 8.00 до 17.00 год.

                                                                                           Начальник відділу ведення

 Державного реєстру виборців

Добропільської міської ради

О.М.Колесніченко


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии