Роковини трагедії Бабиного Яру згадали у Красноармійську | ZI.ua
Акция закончилась

Роковини трагедії Бабиного Яру згадали у Красноармійську

6 октября 2015, 09:02 5028
Поделиться:
 Роковини трагедії Бабиного Яру згадали у Красноармійську

На виконання Наказу Президента України від 12 серпня 2015 року № 471/2015 «Про заходи у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру» у загальноосвітніх навчальних закладах міста Красноармійська відбулися тематичні заходи: траурно-урочисті мітинги, хвилини мовчання, покладання квітів.

Були створені та оновлені в шкільних бібліотеках та шкільних музеях експозиції про масове вбивство євреїв 29-30 вересня 1941 року в Бабиному Яру, а також інші злочини, скоєні нацистами під час окупації України у роки Другої світової війни: «Засуджую політику геноциду!», «Ненависть до людей інших націй не повинна мати місця в сучасному світі», «Люди, не будьте байдужими»!

Багато уваги приділялося цій темі на уроках історії, класні керівники проводили бесіди "Трагедія Бабиного Яру – найтяжчий злочин проти людства", під час яких учні не тільки отримали знання з історії, але й самі читали вірші. Школярам були наведені шокуючи цифри кількості жертв. Учні переглянули фільм «Жахіття урочища Бабин Яр» і отримали відповіді на питання щодо природи трагедії та масштабів цієї катастрофи.

Кульмінацією всіх заходів було запалення учнями свічок пам’яті.

Людство не повинно забувати про той страшний геноцид, що стався у Бабиному Яру. А пам'ятаючи про витоки зла, ми маємо завжди протистояти спробам розпалити ненависть і міжнаціональну ворожнечу. Пам'ять про Бабин Яр необхідна нам, щоб наші діти ніколи не були жертвами або байдужими спостерігачами проявів ворожнечі.

Нинішнє покоління має продовжувати естафету пам'яті і відстоювати гідність людини.

За інформацією відділу освіти Красноармійської міської ради


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии