Краматорські правоохоронці взяли участь у "Круглому столі", присвяченому | ZI.ua
Акция закончилась

Краматорські правоохоронці взяли участь у "Круглому столі", присвяченому проблемам реалізації в місті підакцизних товарів

4 сентября 2015, 07:57 3369
Поделиться:
Краматорські правоохоронці взяли участь у "Круглому столі", присвяченому проблемам реалізації в місті підакцизних товарів
Круглий стіл присвячений проблемам реалізації в місті підакцизних товарів

Громадська рада Краматорська ініціювала проведення «круглого столу» за участю, міліції, представників виконавчого комітету, податкової інспекції, прокуратури та СБУ з метою вирішення проблем, пов'язаних з порушеннями при реалізації акцизної продукції - алкоголю і тютюнових виробів.

Громадськість виступила за посилення контролю за продажем алкогольної і тютюнової продукції. Обговорювалися питання припинення діяльності нелегальних реалізаторів і недопущення продажу алкоголю неповнолітнім.

Начальник Краматорського МВ Віталій Максимів зазначив, що міліція в рамках своїх повноважень веде боротьбу з порушеннями у сфері торгівлі даною групою товарів. Зокрема, спільно з міською прокуратурою вже створені мобільні групи, які здійснюють перевірки торгових «точок».

«Порушення виявляються, правопорушники притягуються до відповідальності», - повідомив головний міліціонер міста, зазначивши, що ця робота буде посилена.

Всього в 2015 році краматорськими правоохоронцями було задокументовано понад 30 адміністративних правопорушень у сфері торгівлі, громадського харчування та підприємницької діяльності.

З них 6 - за ч. 1 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами, роздрібна та оптова торгівля спиртом або алкогольними напоями або тютюновими виробами без ліцензії або марок акцизного збору чи з підробленими марками збору» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Міліціонери вилучили 4380 пачок цигарок на суму понад 43 тисяч гривень.

Крім того, виявлено 7 фактів за ст. ч. 2 ст. 156 «Продаж спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім» і 18 - за ст. 164 «Порушення порядку ведення господарської діяльності без держреєстрації або наявності ліцензії»КУпАП.

У найближчих планах ініціативної групи - розгляд можливості внесення виконавчим комітетом обмежень в роботу цілодобових торговельних закладів, створення спільних груп для організації рейдів з метою виявлення порушників у сфері торгівлі та притягнення їх до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Прес-служба Краматорського МВ ГУМВС України
в Донецькій області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии