Краматорські правоохоронці вилучили з незаконного обігу сигарети на 100 | ZI.ua
Акция закончилась

Краматорські правоохоронці вилучили з незаконного обігу сигарети на 100 тисяч гривень

6 сентября 2015, 18:00 | Криминал 4149
Поделиться:
Краматорські правоохоронці вилучили з незаконного обігу сигарети на 100 тисяч гривень

У ході спільного рейду співробітники краматорської міліції та прокуратури вилучили з нелегальної торгової точки 6 тисяч пачок сигарет на суму близько 100 тисяч гривень.

Як повідомив начальник Краматорського МВ Віталій Максимів, з метою протидії порушенням у сфері торгівлі створені спеціальні мобільні групи, що складаються з представників міліції та прокуратури, які здійснюють перевірку торгових об'єктів.

В рамках проведення чергового рейду надійшла оперативна інформація про те, що на території ринку «Солов'їний гай», розташованого у Старій частині міста, здійснюється продаж тютюнової продукції без наявності необхідної ліцензії.

Під час перевірки торгової «точки» з'ясувалося, що торгівля здійснюється не тільки без ліцензії, а й взагалі без будь-яких дозвільних документів на здійснення підприємницької діяльності.

Правоохоронці вилучили 6 тисяч пачок сигарет на загальну вартість близько 100 тисячі гривень.

Правопорушники притягуються до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 164 «Порушення порядку провадження господарської діяльності» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Покарання, передбачене цією статей - штраф до 34 тисяч гривень.

Прес-служба Краматорського МВ ГУМВС України в Донецькій області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии