Алкоголь і тютюнову продукцію на суму понад 200 тисяч гривень вилучили | ZI.ua
Акция закончилась

Алкоголь і тютюнову продукцію на суму понад 200 тисяч гривень вилучили краматорські міліціонери

9 октября 2015, 19:57 | Криминал 4116
Поделиться:
Алкоголь і тютюнову продукцію на суму понад 200 тисяч гривень вилучили краматорські міліціонери

7 жовтня в ході відпрацювання оперативної інформації краматорські дільничні спільно з представниками міської прокуратури в одній з торгових точок міста вилучили алкогольну і тютюнову продукцію без дозвільних документів на загальну суму понад 200 тисяч гривень. Вирішується питання про притягнення винних до адміністративної відповідальності.

У чергову частину міліції Краматорського міського відділу міліції надійшла оперативна інформація про те, що в одному з магазинів міста відбувається реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без дозвільних документів.

У ході перевірки повідомлення, що надійшло дільничні інспектори міліції встановили, що торгівля в зазначеному магазині здійснюється взагалі без будь-яких документів та ліцензій.

Співробітниками міліції було вилучено 1 280 пляшок алкогольних напоїв, 360 пачок сигарет і 278 пляшок пива. За попередньою оцінкою, сума вилученого становить понад 200 000 гривень. На даний момент вирішується питання про притягнення винних до адміністративної відповідальності за реалізацію спиртних напоїв без ліцензії.

Прес-служба Краматорського МВ ГУМВС в Донецькій областіНовости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии