В Краматорске преступник проник в городской морг и вынес из него металлический | ZI.ua
Акция закончилась

В Краматорске преступник проник в городской морг и вынес из него металлический сейф

17 сентября 2015, 09:30 | Криминал 4974
Поделиться:
В Краматорске преступник проник в городской морг и вынес из него металлический сейф

Скориставшись відсутністю сторожа і сигналізації, 25-річний житель Краматорська проник в міський морг, звідки викрав металевий сейф. Правоохоронці швидко встановили особу зловмисника і на даний момент перевіряють інформацію про його причетність до скоєння ще кількох крадіжок.

У морзі міської лікарні № 2 була здійснена незвичайна крадіжка. Невідомий зловмисник шляхом пошкодження вхідних дверей проник в приміщення моргу, звідки на каталці для перевезення тіл вивіз металевий сейф, який згодом здав на пункт прийому металобрухту.

В ході оперативно-розшукових заходів міліціонери встановили особу зловмисника – ним виявився 25-річний ніде не працюючий краматорчанин, раніше неодноразово судимий. Переконавшись, що морг не охороняється, він наважився на скоєння правопорушення. Після того, як фігурант викрав сейф,каталку кинув у найближчій лісосмузі.

Факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньоюкваіфікацією за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Проводяться заходи щодо встановлення місцезнаходження викраденого майна і повернення його до міськлікарні № 2.

Крім того, співробітники міліції перевіряють причетність 25-річногокраматорчанина до скоєння ще ряду крадіжок майна, в тому числі і комунального.

Прес-служба Краматорського МВ ГУМВС України в Донецькій області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии