«Книжковий форум на колесах» привіз до Костянтинівки Дзвінку Матіяш | ZI.ua
Акция закончилась

«Книжковий форум на колесах» привіз до Костянтинівки Дзвінку Матіяш

11 октября 2015, 12:42 | Мир и человек, Творчество 6501
Поделиться:
«Книжковий форум на колесах» привіз до Костянтинівки Дзвінку Матіяш

Вона презентувала власні книги «Марта з вулиці Святого Миколая» і «Роман про батьківщину», тамуючи культурний голод. 


Цього разу на її зустрічь також прийшли діти та дорослі. Пані Дзвінка згадувала про свій приїзд навесні до міської публічної бібліотеки. Їй сподобалися допитливі очі наших учнів, які задавали їй безлічь всіляких запитань, тому цього разу вона теж приїхала до Донбасу за новими враженнями від спілкування з людьми.
Перед аудиторією Констянтинівки письменниця спочатку презентувала свою нову книгу - неймовірно проникливу підліткову повість «Марта з вулиці Святого Миколая». Вона про дівчинку, яка мріє стати художницею, її друзів та сім'ю.
– У цій книзі написано про щастя. І дуже часто я чую від читачів про те, що вони хочуть обрати для своїх родин ту модель сім'ї, яку я описала. Чути це дуже приємно, – сказала авторка.
Друга її книга, про яку на зустрічі розповідала пані Дзвінка, «Роман про батьківщину». Це вже перевидання твору. На цей крок її спонукали мешканці Донбассу. Саме тому жителі Донецької області побачили друге видання «Роману про батьківщину» першими. В ній зібрані історії жінок, що живуть і жили в різних десятиліттях минулого століття. Особливо яскраві та емоційні рядки Дзвінка Матіяш прочитала вголос.
Півгодини теплого спілкування пролетіли неймовірно швидко.
- Приїздіть до нас частіше, тамуйте наш культурний голод. Це нам дуже потрібно, - наостанок висловила побажання багатьох міська письменниця Світлана Турчина.


Також під час зустрічі можна було придбати книжки українською мовою за цінами видавництв. Багато цікавих примірників, які були зібрані в Києві, волонтери передали безкоштовно в бібліотеки шкіл сходу.
Нагадаємо, що проект «Книжковий форум на колесах» реалізують волонтери Безкоштовних курсів української мови, ГО «Український світ» за підтримки Малої академії наук України.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии