ГУ ДСНС України у Донецькій області попередило громадян про вибухонебезпечні | ZI.ua
Акция закончилась

ГУ ДСНС України у Донецькій області попередило громадян про вибухонебезпечні речі

28 октября 2015, 15:00 5904
Поделиться:
ГУ ДСНС України у Донецькій області попередило громадян про вибухонебезпечні речі

Під час відпочинку та проведення земляних робіт будьте пильними та обачними, адже вибухонебезпечні предмети можуть знаходитись всюди: у полі та городах, у лісі та парках, у річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів, а особливо слідкуйте за дітьми, попередьте їх про небезпеку, яку являє собою звичайний, на перший погляд, незнайомий шматок металу.

Головне управління ДСНС у Донецькій області звертається до всіх громадян, і насамперед до дітей. Цінуйте своє життя. При виявлені підозрілих предметів у жодному разі не чіпайте їх, а тим паче ні в якому разі не намагайтеся їх переміщувати в інше місце, заборонено засипати ці предмети ґрунтом або накривати різними матеріалами, не користуйтеся поблизу радіо або мобільним зв’язком це може спровокувати вибух. Припиніть будь-які роботи у даному районі, по можливості, огородіть місце знахідки підручними засобами.

Необхідно відразу повідомити про знахідку найближчий підрозділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій за телефоном «101» та правоохоронні органи за номером «102».

Дотримання вище вказаних правил збереже не тільки ваше життя, а й життя багатьох інших людей. Пам’ятайте, що роботи з вилучення та знешкодження боєприпасів можуть проводити лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій!

ГУ ДСНС України у Донецькій області - www.donetsk.mns.gov.ua


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии