Микола Джміль (справжнє ім’я поета Микола Сергієнко) почав писати ще в 15 років, а ось друкувати свої твори – зовсім недавно. На зустрічі перед освітянами він представив новий збірник поем «Коло». Під час презентації зачитував свої твори. А також провів зі школярами, які прийшли до бібліотеки, духовне заняття.
– Ми далекі від духовності, – говорить автор збірок, – у цьому плані ми живемо ще в кам’яному столітті. Своїми творами хочу донести до читача всю суть і важливість морального розвитку людини. Тому свої презентації називаю духовними уроками.
Автор має велику надію на добре сприйняття його віршів і, головне, на співпрацю у вкрай необхідній для суспільства справі. Він ось уже багато років проводить заняття духовності в різних навчальних закладах (від шкіл до університетів) України, куди його запрошують. Найбільшою мрією автора є відродження всіх людей, воскресіння людських душ. І ті уроки, які він проводить, є його посильним внеском у цю велику та святу справу.
![В Мирнограде из-под завалов достали кота, который спас свою хозяйку](/upload/resize_cache/iblock/ccf/203_128_2/ccfa84c7f0c05df33768e1c592a70ea9.jpg)
Комментарии