Голову селищної ради підозрюють у отриманні хабаря | ZI.ua
Акция закончилась

Голову селищної ради підозрюють у отриманні хабаря

22 октября 2015, 12:44 | Криминал 3819
Поделиться:
Голову селищної ради підозрюють у отриманні хабаря

На Донеччині прокуратура підозрює голову селищної ради в отриманні неправомірної вигоди за виділення землі

Встановлено, що до голови Шевченківської селищної ради м.Красноармійська звернувся місцевий мешканець з приводу прискорення відведення в тимчасове використання земельних ділянок для ведення городництва, які перебувають в комунальній власності вказаної ради.
На це прохання посадова особа погодилась допомогти чоловіку, але за умови передачі особисто їй неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів в сумі 4 000 гривень.
В середині жовтня поточного року, діючи під контролем працівників правоохоронних органів, чоловій передав голові селищної ради хабара в сумі 4000 гривень, а посадовець, в свою чергу, підписала акт погодження про відведення в тимчасове користування громадянину земельних ділянок, які перебувають у комунальній власності Шевченківської селищної ради.
Цього ж дня, одержані підозрюваною грошові кошти виявлені та вилучені працівниками правоохоронного органу за місцем її мешкання.
На даний час голові Шевченківської сільської ради м. Красноармійська повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Ухвалою суду її відсторонено від займаної посади та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Донецької області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии