Наразі кожен українець робить свій посильний вклад в боротьбу з ворогом і таку очікувану перемогу. Відтак, благодійники та волонтери тримають гуманітарний фронт та надають допомогу всім, хто її потребує.
Зокрема, благодійному Фонду Бориса Колеснікова з 1 по 15 травня вдалося:
- посприяти завезенню з-за кордону до Донецького регіону близько 110 000 кілограмів гуманітарної допомоги. Благодійники забезпечили соціально незахищені і багатодітні сім’ї, людей з інвалідністю та мам з маленькими дітками медикаментами, одягом, продуктами харчування і предметами гігієни;
- щоденно передавати продуктові набори працівникам закладів та організацій, які забезпечують життєдіяльність Костянтинівської громади;
- привітати з Днем Перемоги ветеранів Другої світової війни з Дружківки і Костянтинівки, передати їм товари першої необхідності та продукти харчування;
- відправити близько 10 000 наборів м'ясо-ковбасної продукції «АПК-ІНВЕСТ» мешканцям громад, які найбільше постраждали від дій російських окупантів;
- доправити до дитячих центрів Закарпаття, які прихистили дітей-сиріт зі сходу та півдня України, 1 100 солодких наборів ТМ «Конті».
Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова від початку повномасштабної російсько-української війни евакуював з Донеччини до більш безпечних міст 2 500 людей, підтримав медичні заклади регіону, а також роздав малозабезпеченим близько 310 000 кілограмів гуманітарної допомоги.
![](/upload/resize_cache/iblock/b99/622_415_0/b993e70b8cc1eaa71fd43ebac019a70a.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/f25/622_415_0/f25e203afc0bc8bb7c68617e9afa21a1.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/36b/622_415_0/36b07ccd477b326288e7db12efa1e9a2.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/7c7/622_415_0/7c7d6a056ffe35f82a21d2ea2241f93a.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/095/622_415_0/09523aa039472f120e682205ae4b9e00.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/22f/622_415_0/22fabc22e22ba3bca3a5c1ea30e03c9a.jpg)