Рятувальники України агітують населення безпечно відвідувати ліс | ZI.ua
Акция закончилась

Рятувальники України агітують населення безпечно відвідувати ліс

7 октября 2015, 10:58 3723
Поделиться:
Рятувальники України агітують населення безпечно відвідувати ліс

6 жовтня, під головуванням очільника ДСНС Миколи Чечоткіна відбулася апаратна нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів Служби. У ході наради були обговорені основні питання щодо оперативного та злагодженого реагування на надзвичайні ситуації та події по всій території України, діяльності підрозділів ДСНС на Сході.

“У зв’язку з початком сезону збирання грибів, збільшилася кількість звернень до Служби порятунку про допомогу у пошуку заблукалих грибників, зокрема у західних регіонах. Саме тому керівникам цих територіальних підрозділів необхідно посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо правил поведінки під час походів у ліси, гірські масиви”, - зазначив Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

Крім того, в ході наради було обговорено питання протидії пожежам у природних екосистемах та проаналізовано стан гасіння торф’яних пожеж. Наразі на території України триває ліквідація 7 осередків пожеж торфу у Київській, Полтавській та Львівській областях. Голова Служби звернув увагу керівників даних регіонів на остаточну ліквідацію пожеж, а також на посилення взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та профілактичної роботи з населенням з метою попередження виникнення пожеж у екосистемах по всій території України.

Прес-служба ДСНС України


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии