Допомога на поховання в Пенсійному фонді | ZI.ua
Акция закончилась

Допомога на поховання в Пенсійному фонді

11 сентября 2015, 14:00 4272
Поделиться:
Допомога на поховання в Пенсійному фонді

У разі смерті пенсіонера особам, які здійснили його поховання, виплачується допомога на поховання пенсіонера у розмірі двомісячної пенсії, яку отримував пенсіонер на момент смерті. (стаття 53 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»).

Для отримання допомоги на поховання необхідно звернутися до органів Пенсійного фонду України, де померлий пенсіонер перебував на обліку, з відповідною заявою та довідкою про смерть.

Якщо смерть пенсіонера настала на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької і Луганської областей, реєстрацію смерті необхідно провести на контрольованій Українською владою території.

Термін, протягом якого можна звернутися за цією допомогою, не обмежений.

Допомога на поховання на померлих осіб, які отримували пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», виплачується у трикратному розмірі пенсій, але не менше п'ятикратного розміру мінімальної заробітної плати (1218,00 грн. х 5 = 6090,00 грн.).

Допомога на поховання оформляється в день звернення при наданні усіх необхідних документів.

Допомога на поховання не виплачується, якщо поховання пенсіонера здійснено за рахунок держави.

Звертаємо увагу родичів померлих осіб, що зняття пенсії з банківської пенсійної карти після смерті пенсіонера не допускається!

Адміністрація управління ПФУ у м. Краматорську

www.krm.gov.ua


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии