Донецька облдержадміністрація отримала гуманітарну допомогу відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, для подальшого розподілу з урахуванням потреб населення.
Роботи з розвантаження були виконані особовим складом Краматорського МВ ГУ ДСНС в Донецькій області.
У складі гуманітарної допомоги надійшло 40 тонн вершкового масла (половину одразу відвантажено на Маріуполь, іншу частину оформлено в Краматорську в державний резерв), 30 тис одиниць рибної консерви і 98 штук розкладних ліжок.
Розподіл продукції здійснюється за рішенням Донецької ОДА, відповідно до затвердженого урядом порядку, а саме між райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування на підставі щотижневих поданих відомостей про номенклатуру та обсяг необхідної допомоги.
![Кому из переселенцев в Константиновке выплаты продлят автоматически](/upload/resize_cache/iblock/da2/203_128_2/da269b9f9f376a8d8cbde2af5d162d5f.jpg)
Комментарии