Керівництво ГУМВС Донбасу опинилося у виправній колонії Маріуполя | ZI.ua
Акция закончилась

Керівництво ГУМВС Донбасу опинилося у виправній колонії Маріуполя

25 сентября 2015, 09:31 3270
Поделиться:
Керівництво ГУМВС Донбасу опинилося у виправній колонії Маріуполя

Начальник ГУМВС України в Донецькій області В’ячеслав Аброськінта його заступник начальник кримінальної міліції Сергій Колесник відвідали Приазовську жіночу виправну колонію у м. Маріуполі.

За запрошенням начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області Олександра Заміралова генерал Аброськінпобував у колонії, ознайомився з умовами, у яких утримуються ув’язнені жінки, оцінив порядок та дисципліну у закладі.

У колонії організоване швейне виробництво, працюють 2 цехи, які випускають одяг у тому числі для бійців Нацгвардії та Збройних сил України. В’ячеслав Аброськін поспілкувався з жінками, поцікавився їх життям, оглянув зразки продукції, зшитої майстринями.

Очільники відомств обговорили питання взаємодії між міліцією та пенітенціарною службою та розробили спільний план дій та порядок евакуації при надзвичайних ситуаціях як у закладі, так і у місті.

«Ми налагоджуємо тісну співпрацю з усіма суміжними відомствами регіону. Ефективно протистояти злочинності у зоні АТО можна лише за умови координації зусиль усіх силових структур», - зазначив В’ячеслав Аброськін.

Прес-служба ГУМВС України в Донецькій області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии