До 140-річчя Красноармійська і Дня фізичної культури та спорту | ZI.ua
Акция закончилась

До 140-річчя Красноармійська і Дня фізичної культури та спорту

10 сентября 2015, 17:30 4482
Поделиться:
До 140-річчя Красноармійська і Дня фізичної культури та спорту

Сьогодні у Красноармійську пройшов відкритий міський міні-марафон серед людей з ураженням опорно-рухового апарату, присвячений 140-річчю Красноармійська та Дню фізичної культури та спорту. Організатором заходу виступив комітет по фізичній культурі та спорту Красноармійської міської ради за підтримки Красноармійської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

Такий міні-марафон серед інвалідів-колясочників Красноармійський спорткомітет провів вперше. 10 інвалідів-колясочників з Красноармійська, Добропілля, Димитрова, Селидове, Білицького стартували біля села Гришине. Довжина дистанції марафону – 10 кілометрів. Мешканка міста Селидове Наталія Собчинська першою серед жінок перетнула лінію фінішу і стала переможницею. Другою серед жінок фінішувала Лук`янова Світлана. Другим після Наталії і першим серед чоловіків фінішував житель Білицького – Сергій Бушний. Друге місце посів Семенков Олександр, а бронзу виборов Котов Олексій.

Організаційний комітет вирішив заохотити також й одного з учасників, який взяв участь у змаганнях на звичайному інвалідному візку, тому грамоту та цінний подарунок отримав Добриднєв Артем.

2015-09-10-00000000000000002

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями спорткомітету, а також цінними подарунками від спонсорів заходу. Нагородження провів заступник Красноармійського міського голови Балашов Володимир Юрійович. а голова комітету Віктор Поліщук вручив грамоти кращим спортсменам з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Окремим подарунком для учасників марафону стала концертна програма, яка відбулася в парку культури і відпочинку селища динасового заводу. По закінченні всіх учасників заходу чекав святковий обід.

В.І.Поліщук


krasnoarmiyska-rada.gov.ua/


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии