Для здійснення рибогосподарювання потрібен буде сертифікат | ZI.ua
Акция закончилась

Для здійснення рибогосподарювання потрібен буде сертифікат

24 октября 2015, 08:44 3615
Поделиться:
Для здійснення рибогосподарювання потрібен буде сертифікат

Суб’єкти господарювання, які здійснюють рибогосподарську діяльність, відповідно до затверджених режимів та наукових обґрунтувань рибогосподарської експлуатації водних об’єктів, зобов’язані щорічно виконувати планові показники з відтворення і вилову водних біоресурсів та надавати звіти про проведену роботу в установлені терміни до Донецькрибоохорони й місцеві органи статистики.
У разі невиконання вимог чинного законодавства, суб’єктам господарювання погружує, часткове або повне зупинення господарської діяльності, при цьому будуть направлені клопотання в облдержадміністрацію для прийняття рішення щодо припинення дії договорів оренди на водні об’єкти.
Для суб’єктів господарювання, які не можуть виконувати вимоги режимів, наукових обґрунтувань з причини знаходження водного об’єкта на території проведення бойових дій, ліній розмежувань або інших обставин, єдиним документом, що підтверджує настання обставин непереборної сили (форс-мажору), що мали місце на території проведення антитерористичної операції, як підстави для звільнення від відповідальності за невиконання зобов’язань, є сертифікат Торгово-промислової палати України.
Торгово-промислова палата України засвідчує форс-мажорні обставини за зверненнями суб’єктів господарської діяльності та фізичних осіб, а також видає сертифікати щодо форс-мажорних обставин. Після отримання сертифіката про настання обставин непереборної сили необхідно надати копію сертифіката до територіального органу рибоохорони.


А. Титаренко, начальник Слов’янського територіального відділу Донецькрибоохорони.

 


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии