Акция закончилась

Для здійснення рибогосподарювання потрібен буде сертифікат

24 октября 2015, 08:44
Поделиться:

Суб’єкти господарювання, які здійснюють рибогосподарську діяльність, відповідно до затверджених режимів та наукових обґрунтувань рибогосподарської експлуатації водних об’єктів, зобов’язані щорічно виконувати планові показники з відтворення і вилову водних біоресурсів та надавати звіти про проведену роботу в установлені терміни до Донецькрибоохорони й місцеві органи статистики.
У разі невиконання вимог чинного законодавства, суб’єктам господарювання погружує, часткове або повне зупинення господарської діяльності, при цьому будуть направлені клопотання в облдержадміністрацію для прийняття рішення щодо припинення дії договорів оренди на водні об’єкти.
Для суб’єктів господарювання, які не можуть виконувати вимоги режимів, наукових обґрунтувань з причини знаходження водного об’єкта на території проведення бойових дій, ліній розмежувань або інших обставин, єдиним документом, що підтверджує настання обставин непереборної сили (форс-мажору), що мали місце на території проведення антитерористичної операції, як підстави для звільнення від відповідальності за невиконання зобов’язань, є сертифікат Торгово-промислової палати України.
Торгово-промислова палата України засвідчує форс-мажорні обставини за зверненнями суб’єктів господарської діяльності та фізичних осіб, а також видає сертифікати щодо форс-мажорних обставин. Після отримання сертифіката про настання обставин непереборної сили необхідно надати копію сертифіката до територіального органу рибоохорони.


А. Титаренко, начальник Слов’янського територіального відділу Донецькрибоохорони.

 

Новости партнеров

Загрузка...

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии