П'яний водій далеко не заїде на Донбасі | ZI.ua
Акция закончилась

П'яний водій далеко не заїде на Донбасі

22 сентября 2015, 08:00 3231
Поделиться:
П'яний водій далеко не заїде на Донбасі

З початку навчального року заради безпеки дітей Державтоінспекція Донеччини встановила жорсткий контроль над дотриманням Правил дорожнього руху. З початку вересня складено 240 адмінпротоколівза керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння та 553 протоколи за порушення правил проїзду пішохідних переходів.

За 8 місяців поточного року було скоєно 57 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, загинули 5 дітей, 56 – травмовано. У переважній більшості випадків у ДТП винні водії.

Державтоінспекція докладає максимум зусиль, аби вберегти дітей від водіїв-вбивць. Пріоритетний напрямок діяльності державтоінспекторів – профілактика дитячого травматизму на дорогах.

Діти пішли до школи, настає небезпечний період, коли погодні умови та нехтування правилами дорожнього руху водіями можуть мати трагічні наслідки. Тому зараз ДАІ працює у посиленому режимі, проводяться регулярні відпрацювання особливо небезпечних ділянок автошляхів регіону. Працівники Державтоінспекції входять до складу груп швидкого реагування та беруть участь в оперативних добових комплексних відпрацюваннях населених пунктів на лінії розмежування.

На всій території Донеччини несуть службу посилені наряди ДАІ, які розташовані на аварійно-небезпечних ділянках та у найбільш жвавих місцях. Особлива увага приділяється виявленню водіїв, які керують транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння та водіїв, які при проїзді пішохідних переходів не надають дорогу пішоходам.

В результаті відпрацювання території області тільки за вихідні дні правоохоронці склали 30 адмінпротоколів за ст. 130 «Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння» та 51 адміністративний протокол за ч.1 ст. 122 «Порушення водіями транспортних засобів проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Під час несення служби державтоінспектори проводили з водіями профілактичні бесіди щодо необхідності дотримання Правил дорожнього руху, виявляли порушення швидкісного режиму та інші аварійно-небезпечні порушення. Міліціонери намагалися донести до автомобілістів істину, що водій у стані алкогольного сп’яніння здатен згубити життя, що тільки почалося.

УДАІ ГУМВС України в Донецькій області


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии