Діти Краматорська змагались в спортивних іграх та естафетах | ZI.ua
Акция закончилась

Діти Краматорська змагались в спортивних іграх та естафетах

3 сентября 2015, 17:02 | Спорт 3978
Поделиться:
Діти Краматорська змагались в спортивних іграх та естафетах

28 серпня 2015 року в м. Краматорськ міським комітетом профспілки державних установ та відділом молоді та спорту Краматорської міської ради за фінансової підтримки Координаційної ради профспілки працівників держустанов, був проведений спортивно-розважальний захід, присвячений початку нового навчального року. 

Змагання проводилися для всіх бажаючих, в спортивному залі дитячої юнацької спортивної школи. Були запрошені діти-переселенці, жителі нашого міста, яким запропонували весело та цікаво провести свій вільний час. Педагог-організатор відділу молоді та спорту Недвига Олена Валентинівна підготувала багато цікавих рухливих ігор та спортивних естафет. Діти з великим інтересом брали участь у спортивному заході, на якому панував здоровий дух суперництва та здорового способу життя. Всі учасники отримали подарунки до нового навчального року. Можна з упевненістю сказати, що захід пройшов в атмосфері доброзичливості та спортивного духу.

Краматорський міський профспілковий комітет працівників держустанов дякує за допомогу у проведенні заходу: голові Координаційної ради профспілки Шевцову Сергію Анатолійовичу, начальнику відділу молоді та спорту Карпенко Валентині Анатоліївні, директору ДЮСШ Леонову Дмитру Віталійовичу і запрошує до співпраці профспілкові організації міста.

Відділ молоді та спорту м. Краматорськ


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии