Звільнять за керування авто нетверезим дільничного Красноліманського М | ZI.ua
Акция закончилась

Звільнять за керування авто нетверезим дільничного Красноліманського МВ

21 октября 2015, 11:00 | Криминал 4176
Поделиться:
Звільнять за керування авто нетверезим дільничного Красноліманського МВ

Міліція Донеччини посилила контроль за дотриманням транспортної дисципліни на автошляхах області, у тому числі працівниками органів внутрішніх справ. Реакція однозначна – порушники звільняються з міліції. Відповідне завдання поставив начальник ГУМВС України в Донецькій області В’ячеслав Аброськін керівникамміськрайорганів міліції на оперативній нараді вчора, а вже вночі з’явилися перші результати.

За дотриманням правил дорожнього руху стежать мобільні групи, до складу яких входять працівники ДАІ та інспекції з особового складу ГУМВС області. Першочергове завдання – виявлення та притягнення до відповідальності водіїв, які керують транспортними засобами у нетверезому стані.

Так, вночі у Красному Лимані на вул. Пушкіна було зупинено автівку, водій якої перебував у стані алкогольного сп’яніння. З’ясувалося, що це співробітник місцевої міліції, дільничний інспектор, який рухався на власному автомобілі.

На порушника складено протокол за ст.130 «Керування транспортним засобом особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

- Працівник Краснолиманського МВ буде звільнений з органів внутрішніх справ. Каратимемо всіх без виключення правоохоронців та військовослужбовців, які сідатимуть за кермо у стані алкогольного сп’яніння. З початку жовтня мобільними групами виявлено 3 міліціонера та 21 військовослужбовець, які керували транспортними засобами у нетверезому стані. У відношенні міліціонерів реакція буде однозначною – звільнення з органів внутрішніх справ, - наголосив начальник ГУМВС України в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

Заходи з дотримання транспортної дисципліни тривають.

Прес-служба ГУМВС України в Донецькій області — mvs.gov.ua


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии