Константиновские правоохранители провели разъяснительную работу о взрывоопасных | ZI.ua
Акция закончилась

Константиновские правоохранители провели разъяснительную работу о взрывоопасных предметах среди маленького населения города и района

17 сентября 2015, 09:45 3153
Поделиться:
Константиновские правоохранители провели разъяснительную работу о взрывоопасных предметах среди маленького населения города и района
Серед учнів навчальних закладів проводиться профілактично-роз’яснювальна робота

З квітня 2014 року від вибухонебезпечних предметів на території Донецької області внаслідок необережного поводження з ними загинуло 12 осіб, поранено – 24, у тому числі загинуло три дитини та поранено п’ять. У серпні 2015 року у смт.


З квітня 2014 року від вибухонебезпечних предметів на території Донецької області внаслідок необережного поводження з ними загинуло 12 осіб, поранено – 24, у тому числі загинуло три дитини та поранено п’ять.
У серпні 2015 року у смт.Володарське через необережне поводження з вибухонебезпечним предметом (ВНП) стався вибух, в результаті якого загинула одна дитина та постраждало троє дітей.

Для попередження виникнення надзвичайних ситуацій та інформування дітей щодо правил поведінки з ВНП серед учнів навчальних закладів м. Костянтинівки та Костянтинівського района проводиться профілактично-роз’яснювальна робота.

Будьте обережні та при виявленні підозрілих предметів телефонуйте 101 або 102!

Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии