19 вересня Маріуполь зустрічав спорт античних еллінів | ZI.ua
Акция закончилась

19 вересня Маріуполь зустрічав спорт античних еллінів

21 сентября 2015, 10:48 | Спорт 3624
Поделиться:
19 вересня Маріуполь зустрічав спорт античних еллінів
19 вересня в Маріуполі пройшов V Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Геннадія Узуна.

До участі в змаганнях допускалися юнаки 2001-2003, 2004-2005 років народження. Усього учасниками турніру стали 180 спортсменів з Маріуполя, Волновахи, Дружківки, Краматорську, Вугледару, смт. Володимирівка. На змаганнях були представлені вихованці обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби, СДЮШОР з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна, обласної комплексної ДЮСШ Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна», комплексної ДЮСШ «Атлетик» м. Маріуполь, комплексної ДЮСШ Маріупольської міської ради.

На відкритті турніру юних борців привітав начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик. Він підкреслив важливість проведення змагань подібного рівня в Маріуполі та зазначив, що це місто завжди було і залишається центром розвитку греко-римської боротьби.

По завершенню змагань Володимир Мицик нагородив кращих спортсменів грамотами, медалями і кубками управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Також він вручив грошові винагороди переможцям цьогорічного чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед кадетів Олександру Грушину і Дмитру Кияшку та їх тренеру Андрію Суровягіну.

УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ТА З ПИТАНЬ ПРЕСИ,
Донецька ОДА

Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии