11 вересня - День працівника нафтової, газової та нафтопереробної пром | ZI.ua
Акция закончилась

11 вересня - День працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

11 сентября 2015, 18:00 4128
Поделиться:
11 вересня - День працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Від імені в.о. міського голови, секретаря Слов'янської міської ради щиро вітаю Вас з професійним святом –Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості– важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу міста. 

Сьогодні перед Вами стоїть надзвичайно важливе завдання – сповна задовольнити енергетичні потреби народного господарства і населення в осінньо-зимовий період газом та нафтопродуктами. 

Висловлюю щиру подяку всім працівникам галузі, які щоденно своєю працею забезпечують надійну базу для функціонування виробничої та соціальної сфери в місті. 

Впевнений, що працівники галузі докладатимуть для цього усі свої сили, професійне вміння, трудову перемогу, не забуваючи при цьому про свою безпеку. 

Нехай надра нашої держави завжди будуть багаті на нафту та газ, а фахівці галузі успішно ведуть пошук, розвідку, видобуток, переробку, транспортування та зберігання газу та нафти. 

У цей святковий день зичу всім Вам нових здобутків та перемог, міцного здоров‘я, щастя, удачі, оптимізму і невичерпної наснаги у праці, родинного благополуччя! 

Безпечної та гідної Вам праці!

З повагою, 
Олег Зонтов, 
в.о. міського голови, 
секретар міської ради


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии