Сьогодні, 3 червня, — сотий день повномасштабної війни. І кожен українець щоденно маленькими кроками та наполегливою працею наближає велику перемогу.
Фонд Бориса Колеснікова продовжує тримати гуманітарний фронт, і в період 16 травня−3 червня благодійникам вдалося:
• привітати з Днем захисту дітей вихованців дитячих будинків, яких було евакуйовано зі східних та південних областей до Закарпаття. Фонд передав малечі 1 100 солодких наборів ТМ «Конті». Ще 1 000 наборів з печивом та цукерками отримали до свята дітки Іллінівської громади на Донеччині;
• подякувати працівникам комунальних служб та держпідприємств за щоденне забезпечення життєдіяльності Костянтинівки і Дружківки та надати 1 200 продуктових наборів;
• відправити близько 5 000 наборів м'ясо-ковбасної продукції «АПК-ІНВЕСТ» очільникам тих територіальних громад, які найбільше потерпають від збройної агресії росії;
• доправити до Донецької області з-за кордону близько 60 000 кілограмів гуманітарної допомоги. Продукти харчування, предмети гігієни та медикаменти отримали найбільш вразливі верстви населення: від багатодітних сімей до людей з інвалідністю;
• придбав будівельні матеріали вартістю 500 000 гривень для відновлення інфраструктури в Бахмуті.
![](/upload/resize_cache/iblock/825/622_415_0/825622bb63739572fa79efce8b8da80a.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/c54/622_415_0/c54e587b749d33ba9c9c585325cc64e2.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/6b7/622_415_0/6b73f7a89491f37749936790f6df3fba.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/15e/622_415_0/15e3553ad792bfeaa4b2cd6bde621e32.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/f4f/622_415_0/f4f67a301bdd820ff4ef5f184955999c.jpg)
![](/upload/resize_cache/iblock/523/622_415_0/5232b1c4509351f48df7fde2bd82361a.jpg)
В цілому від початку повномасштабної війни Фонд Бориса Колеснікова роздав малозабезпеченим 370 000 кілограмів гуманітарної допомоги, а також евакуював з Донецького регіону близько 3 000 осіб.