Злодії поцупили у працівника Феміди комп’ютерну техніку, флешку та 10 тисяч гривень. Зараз правоохоронці розшукують невідомих. за цим фактом відкрито кримінальну справу за статтею Карного кодексу України «Крадіжка».
![Пришел выяснять отношения: В Торецке пьяный мужчина застрелил соседку](/upload/resize_cache/iblock/160/203_128_2/1602d03e58aa9372f628f3b2b1b9cf8c.jpg)
Злодії поцупили у працівника Феміди комп’ютерну техніку, флешку та 10 тисяч гривень. Зараз правоохоронці розшукують невідомих. за цим фактом відкрито кримінальну справу за статтею Карного кодексу України «Крадіжка».
Комментарии