Відзначення 15-ї річниці утворення Фонду соціального страхування від нещасних | ZI.ua
Акция закончилась

Відзначення 15-ї річниці утворення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

4 сентября 2015, 09:00 4770
Поделиться:
	 Відзначення 15-ї річниці утворення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Донецькій області, незважаючи на складну ситуацію, що склалася у зв'язку з проведенням антитерористичної операції, 20 серпня 2015 року у Палаці культури ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» в м. Красноармійську було проведено урочисті збори з нагоди 15-ї річниці утворення Фонду, в яких взяли участь майже 350 працівників робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області, які розташовані на півночі та заході області.

На святі були присутні: заступник голови Донецької обласної державної адміністрації, представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, соціальні партнери, голови громадських організацій інвалідів праці та потерпілих на виробництві, ветерани Фонду.

До підготовки цього заходу були залучені всі працівники управління та регіональних відділень.Керівники і працівники відділень підготували розповідь про своє відділення та про кожного спеціаліста, проілюструвавши її відео та фотоматеріалами. Також начальниками відділень було підготовлено нариси про своїх працівників, від прози в різних жанрах, включаючи казковий, до поетичних витворів місцевих авторів.

Перша частина зборів була офіційною. З привітанням та врученням Почесних грамот і Подяк облдержадміністрації виступив заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Андрусів.Начальник управління виконавчої дирекції Фонду у Донецькій області Людмила Давиденко розповіла про досягнення робочих органів за роки існування Фонду і вручила відомчі відзнаки. З привітаннями та словами щирої подяки за багаторічну плідну співпрацю виступили соціальні партнери робочих органів Фонду.

У друй частині святкових зборів начальник управління Людмила Давиденко разом із заступниками вручала кращим працівникам нагороди, які спеціально були затверджені Колегією управління та виготовлені до цього свята. Працівники, які багаторічною працею внесли значний вклад в становлення та розвиток Фонду, були нагороджені медалями. 

Медаль «Ветеран праці» отримали ті, хто вже вийшов на пенсію, а ті, хто продовжує працювати, отримали медалі «За відданість справі». Працівники, які пропрацювали менше 10 років в системі Фонду, але досягли значних успіхів, отримали медаль «15 років Фонду» або Почесну грамоту із знаком. 

Серед нагороджених був колектив Слов’янського відділення Фонду. Медаллю «За відданість справі» були нагороджені : Кібірєв Юрій Олексійович- страховий експерт з охорони праці; Гуліашвілі Наталія Яківна- начальник відділу по роботі з роботодавцями; Ліцоєва Світлана Вікторівна - завідувач юридичного сектора; Борисова Любов Іванівна - начальник відділу страхових виплат; Радченко Ольга Іванівна - головний спеціаліст відділу по роботі з роботодавцями; Бондаренко Ірина Миколаївна -головний бухгалтер- завідувач сектора бухгалтерського обліку.

Медаль «15 років Фонду» отримали: Коротенко Андрій Григорович - начальник відділення; Рубан Ірина Сергіївна - заступник начальника; Листопад Тетяна Володимирівна - начальник відділу медичного обслуговування; Лисаченко Надія Михайлівна - головний спеціаліст-бухгалтер сектора бухгалтерського обліку.

Почесну грамоту із знаком отримали: Бондаренко Сергій Володимирович - головний спеціаліст з комп’ютерного забезпечення; Труханова Ольга Володимирівна - Завідувач сектора по роботі з тимчасово переміщеними особами; Рєзва Олена В’ячеславівна -головний спеціаліст відділу по роботі з роботодавцями; Гусєва Анна Володимирівна- заступник начальника відділу страхових виплат. Медаль «Ветеран праці» отримав Земляк Микола Борисович, який очолював відділення з 2002 року по 2011 рік.

www.slavrada.gov.ua


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии