ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ РОБІТ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ДО ЧИСТИХ ДЖЕРЕЛ» — 2016 | ZI.ua
Акция закончилась

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ РОБІТ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ДО ЧИСТИХ ДЖЕРЕЛ» — 2016

эколог, активист
23 октября 2016, 08:30

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ РОБІТ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ДО ЧИСТИХ ДЖЕРЕЛ» — 2016

20 жовтня 2016 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартує щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел». 

До участі запрошуються всі не байдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України. 

Конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив. 

Учасниками Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле — і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України. 
Переможці будуть нагороджені цінними призами. 

Матеріали на Конкурс надсилаються на електронну та поштову адреси Мінприроди України: 
електронна адреса: dzherela@menr.gov.ua

поштова адреса: 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Мінприроди України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел». 

Роботи надіслані лише на паперових носіях не будуть допущені до розгляду Конкурсною комісією. 

Більш детальна інформація про Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел» доступна на сайті Мінприроди України за посиланням http://menr.gov.ua/index.php/public/dzherela.

Другие записи автора