ЕКОЛОГИ ПРОПОНУЮТЬ НА 25 РОКІВ ЗАБОРОНИТИ В УКРАЇНІ ПОЛЮВАННЯ НА ЛОСЯ | ZI.ua
Акция закончилась

ЕКОЛОГИ ПРОПОНУЮТЬ НА 25 РОКІВ ЗАБОРОНИТИ В УКРАЇНІ ПОЛЮВАННЯ НА ЛОСЯ

эколог, активист
25 января 2017, 16:30

ЕКОЛОГИ ПРОПОНУЮТЬ НА 25 РОКІВ ЗАБОРОНИТИ В УКРАЇНІ ПОЛЮВАННЯ НА ЛОСЯ
Сьогодні, 25 січня 2017 року, в Орхуському інформаційно-просвітницькому центрі Мінприроди відбулося обговорення доцільності введення заборони полювання на лося для порятунку його популяції.

Передували обговоренню цієї тематики відповідні звернення від народного депутата України Ігоря Луценка, представників профільних наукових установ, громадських організацій та Громадської ради при Мінприроди, яка на своєму черговому засіданні підтримала необхідність вжиття термінових заходів щодо охорони популяції лося в Україні.

За результатами обговорення учасниками заходу було запропоновано розробити нормативно-правовий акт щодо введення заборони полювання на лося протягом 25 років на території України, провести відповідні наукові дослідження стану популяції лося, вжити заходів для збереження та відновлення його чисельності.

Дискусія з цього питання відбулася за участю народного депутата України Ігоря Луценка, науковців Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України, фахівців Державного агентства лісових ресурсів України, Українського товариства мисливців та рибалок, Державного підприємства. «Степовий ім. В.М. Виноградова філіал Українського ордена «Знак Пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького», представників преси, екологічної громадськості,  Громадської ради при Мінприроди.

Другие записи автора