АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД СТАНУ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА В М. КРАМАТОРСЬКУ В СЕРПНІ 2016 Р. | ZI.ua
Акция закончилась

АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД СТАНУ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА В М. КРАМАТОРСЬКУ В СЕРПНІ 2016 Р.

эколог, активист
29 сентября 2016, 14:07

АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД СТАНУ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА В М. КРАМАТОРСЬКУ В СЕРПНІ 2016 Р.

СлавянскКраматорською лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря Донецького РЦГМ відбір проб для хімічного аналізу повітря у серпні 2016 проводився на 4-х стаціонарних постах спостережень: на ПСЗ № 2 (Стара частина міста, вул. Доменщиків, 2), ПСЗ № 3 (Соц. місто, вул. 19 Партз’їзду, 43), ПСЗ № 4 (Новий Світ, вул. Механічна, 18), та на ПСЗ № 5 (Старе місто, вул. 1Травня,1). Краматорська ЛСЗА проводила визначення вмісту в атмосферному повітрі 7 забруднюючих речовин, а саме: пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду азоту, фенолу, фториду водню, формальдегіду.

Для визначення вмісту у атмосферному повітрі м. Краматорськ забруднюючих речовин за місяць було відібрано і проаналізовано 1594 проби.

Екстремально високого та дуже високого забруднення атмосферного повітря не спостерігалось.

Середньомісячні концентрації шкідливих речовин в середньому по місту перевищували граничнодопустиму концентрацію (ГДК) з формальдегіду у 4,0 рази, діоксиду азоту у 2,2 рази та оксиду вуглецю у 1,3 рази.

Максимальні концентрації перевищували максимально-разову ГДК оксиду вуглецю у 1,8 рази, формальдегіду у 1,6рази, діоксиду азоту у 1,6 рази, фенолу у 1,6 рази.

У порівнянні з попереднім місяцем на тому ж рівні залишилися показники забруднення атмосферного повітря з пилу та оксиду вуглецю. Показники вмісту діоксиду сірки, фториду водню, діоксиду азоту, формальдегіду в атмосферному повітрі зменшилися. Лише показники вмісту фенолу збільшилися .

У порівнянні з попереднім роком у серпні показники вмісту в атмосферному повітрі фенолу, фториду водню та діоксиду сірки зменшилися. На тому ж рівні зафіксовано значення вмісту пилу. Показники забруднення атмосферного повітря з діоксиду азоту, оксиду вуглецю та формальдегіду збільшилися.

Другие записи автора